Çalışma Saatleri; 08:00 - 19:00 Salı; Kapalıyız

Kurumsal

HÜSNE BAL

1993 Yılında Osmaniye Kadirli de doğdu. Lise eğitimini tamamladıktan sonra sektöre giriş yapan ve eğitimlerini tamamlayan HÜSNE BAL.

Yedi sene sektörün önde gelen isimleriyle çalıştıktan sonra ilk dükkanını şuanda da salonunun bulunduğu yerde Kadirli Cemalpaşa sülemiş caddesinde açtı.

On yılı aşkın tecrübesiyle son dokuz yıldır kendi Salonunda, açıldığından buyana Sadece BAYAN çalışan kadrosuyla müşterilerin memnuniyetini esas alarak çalışmakta.

Değerli Misafirlerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında ; Kalabalık oluşmasını engellemek için misafirlerimizi randevu ile kabul etmekteyiz. Salon girişimizde maske,dezenfektan, ateş ölçümü ve galoş giymek mecburidir Her misafirlerimiz için tek kullanımlık malzemeler kullanılmaktadır. Ortamda oluşabilecek virüs ve mikroplara karşı UVC Ultraviyole dezenfeksiyon sistemiyle temizlenip havalandırmalar sıksıkla yapılmaktadır. Siz değerli misafirlerimizin sağlını ve kendi sağlımızı önemsiyor daha cok dikkat ediyoruz. Göstermiş oldugunuz anlayışdan dolayı teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Hızlı iletişim
  • 0545 445 14 28
  • 0552 352 33 85
  • husnebl93@gmail.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

Korona Bayan Kuaförü

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?