Çalışma Saatleri; 08:00 - 19:00 Salı; Kapalıyız

Korona Hair & Make-Uğur Salonu Kimdir ? 2004 yılında başlamış olduğu kuaförlük mesleğine yıllar içinde 20 den fazla saç kesimi,stil belirleme , makyaj , renklendirme gibi eğitimler almış ve hala almaya devam etmekteyim. ..
Uygun Saç Modeli Nasıl Belirlenir ? Kendiniz için en uygun saç modelini yüz tipinize göre saç modeli seçerek belirleyebilirsiniz. Yüze uygun saç modelini doğru seçmek hem daha güzel ve etkileyici görünmenizi hem de yüzünüzün güzel taraflarını daha öne çıkarıp, kusurlu kısımları katabilmeyi sağlar. ..
Kesınlıkle çok önemlı cilt bakımı ve saç bakımı kadın ıcın olmazsa olmaz.Kim nekadar bakım yaptırmalıdır bu merak edılebılır.Bunun en kolay cevabı ” ne kadar makyaj yaptıryor nekadar saç rengı ile oynayorsa okadar bakım yaptırmak zorunda ” dır .. ..
Evet makyaj kadına ılerıde nasıl ne gıbı zararlar verır.Öncelıkle şunu sölemek durumdayım ki yogun makyaj yapan bayanların daha erken yuz hatlarında ileride yaşlarına göre daha yorgun bır cıltlerı olacak.Dunyanın care bulamadıgı bır konu.Biz bayanların kesınlıkle aşırı makyajdan kacınmalarını tavsıye edıyorum.. ..

Whatsapp Destek

Korona Bayan Kuaförü

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabiliriz?